ITMarka Outsourcing
Doradztwo
Wsparcie

Wspieramy Twoje Działania...

Zajmujemy się IT od 2004 roku. Specjalizujemy się w usługach dla małych i średnich przedsiębiorstw. Priorytetem w naszych działaniach jest dostarczanie klientom rozwiązań, które z jednej strony stoją na najwyższym poziomie technologicznym a z drugiej odpowiadają najbardziej jak to możliwe potrzebom i upodobaniom klientów.

W centrum naszej uwagi jest bezpieczeństwo. Postrzegamy je jako wspieranie rozwiązań pomagających jak najlepiej chronić informacje klientów ale i dbałość o wzrost świadomości i wiedzy klientów. Na uwadze mamy nie tylko bezpieczeństwo danych ale całej infrastruktury teleinformatycznej.

Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług. Od obsługi pojedynczych projektów poprzez doradztwo i ograniczone wsparcie aż do pełnej obsługi. W standardzie naszych działań mieści się utrzymanie sieci, wsparcie użytkowników (helpdesk) oraz pomoc i doradztwo w zakupach sprzętu i oprogramowania.

Nasi specjaliści mogą się pochwalić certyfikatami Cisco, IBM i Symantec, a także znajomością produktów Microsoft, VMWare, Apple i wielu innych. Stosujemy się do standardów ITIL.

Wspieramy rozwiązania działające w chmurze, szczególnie jeśli chodzi o obsługę poczty elektronicznej. Mamy doświadczenie we współpracy z Office 365 (wcześniej także BPOS) oraz polskimi dostawcami takimi jak NASK, home.pl, NetArt czy az.pl.

© 2014 ITMarka - wszystkie prawa zastrzeżone

tel: +48 502 159 105
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.